2021 Volkswagen Jetta Vs 5 ve Vs 7

Arkadaşlar Volkswagen’in ülkemizde en çok satılan modellerinden birisi olan ve kullanıcıları tarafından oldukça sevilen c serisini 2019’da yenilenmiştir.

Şimdi ise yenilenen kasasının makyaj Dadı ve ortalığı bayağı karıştırdı Çünkü boyutları iyice büyüyen jettan neredeyse Volkswagen Passat kadar iri ve geniş bir hale gelmiş durumda 4702 milimetre uzunluğu 1800 milimetre genişliğe ve 2688 milimetrelik aks mesafesine sahip kocaman bir otomobil olmuş bagajı ise yine 500 litrenin üzerinde tasarım olarak klasik Volkswagen çizgilerini barındır.

Yeni ve çok beğenilen artı ondan oldukça fazla izler Taşıyan Jetta eski nesile göre çok daha yakışıklı duruyor .

C formunu full led farları bu farlar standart Yani en başında bile led olarak bunlar var arkadaşlar çift katlı geniş ızgarası ve krom detaylarıyla neredeyse Passat kadar heybetli görünüyor ön taraftan yan taraftan ve arka taraftan tamamen değişen Jetta yeni jant seçenekleri ve arkaya doğru daha erken alçalan tamamıyla oldukça sportif bir görünüme de barındırıyor ve Volkswagen Jetta da artık DSG 8 ileri hem çok daha sağlam olduğu hem de çok daha seri olduğu söyleniyor.

Köklü Yenilikler

Belki de Jetta ile ilgili en güzel yenilik budur geldik en önemli yere iç mekana eski Jetta ile hiçbir alakası kalmayan yeni Jetta da 10 inçlik hayalet gösterge ve yine aynı boyutlarda ana ekran göze ilk çarpanlar 10 farklı ambiyans aydınlatma ile süslenen iç mekan kesinlikle eskisine nazaran çok daha Premium duruyor.

Otomatik acil fren akıllı hız sabitleme otomatik far kontrolü çapraz trafik uyarısına sahip kör nokta sistemi şerit takip otomobildeki en yeni özellikler motorlarda 1.4 litre 150 beygir ve 250 Newton metre Torka sahip Turbo benzinli versiyona sahip olan Jetta 8 ileri DSG ile hem performansını daha yukarı taşımış hem de ekonomi olarak daha iyi şeyler.

Hale Gelmişim Şimdi geldik en önemli kısma biliyorsunuz ki son nesli ile Volkswagen Jetta bizim ülkemizde ve Avrupa’da satılmıyor.

Türkiye’de Ne zaman Gelecek ?

işte bu noktada çok enteresan işler oluyor arkadaşlar Çünkü Jetta Volkswagen den ayrılıp başlı başına bir marka olmuş durumda Çin’de Jetta markası altında vs 5 ve vs 7 isimli iki suv piyasaya sürülmüş durumda vs 5 5 kişilik ve VS 7 ise 7 kişilik satışları da gayet iyi yani Jetta artık Volkswagen olarak değil de direkt Jetta adında ayrı bir marka olarak Avrupa’ya ve Türkiye’ye gelebilir.

Arkadaşlar siz söyleyin Jetta marka olsa ve Türkiye’ye gelse Sizce Volkswagen varken satılır mı Jetta ile ilgili Şimdilik her şey bu kadar arkadaşlar Umarım Volkswagen Jetta bizim ülkemizde o kadar çok sevilen Volkswagen Jetta en yakın zamanda c-sedan haliyle Türkiye’ye gelir ve kullanıcılarının da yüzünü güldürür.

Kullanıcılar Ne Düşünüyor ?

Çünkü birçok Jetta sahibi artık sıfırı Türkiye’de olmadığı için hüzünlü durumda Hepiniz Allah’a emanet olun Kendinize iyi bakın .

Sizde hemen bir jetta satın almak ya da aracın detaylarıyla daha fazla bilgi almak için

Faydalı Bağlantılar
  • Jetta Çorum Bayii Ahlatçı Otomotiv
  • Jetta 2021 Modeli İnceleme ve Resmi Web Sitesi VW
  • Jetta 2021
  • Jetta Çorum Ahlatçı Servisine yada Jetta Oto Servisine Aracınızı Çorum Oto Çekici İle Götürmek İçin Çorum Çekici