Lastik Yol Yardım

Lastik Yol Yardım; Aracınızın lastiği mi patladı ? Hiç dert etmeyin Çünkü Çorum oto çekici hizmetinizde. Lastik basıncının düşmesi veya lastik patlaması, lastik değişimi gerektiren durumlar yada tamir gerektiren durumlarda yanınızdayız. Özel çekici aracımızla gelerek sizi en yakın lastik tamircisine götürelim. Bizi hemen arayın yolunuza kaldığınız yerden devam edin.

Lastik Yol Yardım Telefon

Aracınızın lastiğinde oluşan sorunlardan dolayı yola devam edemediğiniz zamanlarda bizi arayın. İletişim numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan telefon adres bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.

Lastik Yol Yardım Fiyatları

Her durumda olduğu gibi bu zor lastik sorununda da kampanyalı çekici fiyatlarımızla sizin karşınızdayız. 2021 yılı içi 49 ₺ ‘den başlayan fiyatlarla Çorum’da otomobil yol yardım hizmet sunmaya devam ediyoruz

Lastik Yol Yardım Hizmeti Nedir ?

Öncelikle şunu bilmeniz gerekir ki; biz çekici firmasıyız yani aracınızın lastiğini tamir etmiyoruz. Sizi aracınızın lastiğinde oluşacak sorunlardan dolayı yolda kalmanız halinde en yakın lastik tamircisine götürüyoruz.

Aracınızın Lastiklerini Her Zaman Kontrol Edin
Lastik Kontrolü Her Zaman Yapılmalıdır.

Yola çıkmadan önce aracınızın etrafında tam bir tur dönerek, aracınızın lastiklerinin tamamını kontrol edin. Lastiğinizde yabancı bir cisim olabilir yada lastik basıncınız düşmüş olabilir. Güvenliğiniz için mutlaka her zaman kontrol edin.

Lastik Yol Yardım
Lastiğim Patladı Ne Yapmalıyım ?
Lastik patladığı zaman STEPNE adı verilen yedek tekeri takmanız gerekir. Bunu yapamıyorsanız yada sorun daha büyükse Çorum lastik tamircilerine sizi çekici aracımızla götürüyoruz.
Lastik Nasıl Değiştirilir ?

Öncelikle yol yolda olmanız durumunda gerekli olan mal ve can güvenliğinizi emniyete almalısınız. Daha sonra bijon anahtarı, kriko ve yedek lastiğinizin olması gerekir. Biraz da kuvvet gerekli . Detaylı bilgi için Lastik Nasıl Değiştirilir ? isimli yazımıza göz atın.

Lastikçi yada Lastik Tamircisi ?

Çorum merkez ya da ilçelerinde yüzlerce lastik tamircisi bulunmaktadır. Fakat ne hikmetse aradığınız zaman ulaşmak yada bulmak pekte mümkün olmuyor. Oto Çekici hizmetimiz sayesinde sizi ister kendi lastikçinize isterseniz bizim tanıdığımız lastik tamircilerine götürüyoruz

Lastik Yol Yardım Yorumları

Çok hızlı güvenilir bir ekip çalışanları var ellerine emeklerine saglık herşey çok hızlıydı araba yolda kaldıgı zaman tek adres çorum oto çekici

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum123
5/5
Ahmet Çelik
Çorum Çekici Hizmeti

Aracım zamansız bir arıza yaşadı burayı aradım çok ilgili olup ve çok hızlı bir şekilde geldiler aracı çekiciye yükleyip taşıdılar üstelik fiyat olarak uygunlar .

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum1234
5/5
Selma Baykara
Çorum Çekici Hizmeti

Tek basima ciktigim seyahatte aracim bozuldu mapsten burayi bulup aradim yarim saat icinde gelip yardimci oldular sagolsunlar . Ucreti gayet uygundu .

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum12345
5/5
Sadettin Elibol
Çorum Çekici Hizmeti