7/24 Araç Çekici

7/24 Araç Çekici; Araç çekici hizmetlerinde öncü olan firmamız Çorum Oto Çekici siz değerli müşterilerimize YİRMİ DÖRT SAAT kesintisiz hizmet sunuyor. 7/24 Oto Çekici hizmetimizden faydalanmak için hemen iletişim sayfamızda bulunun yada sayfanın hemen altında gözüken telefon numaramızdan ya da Whatsapp iletişim kanalımız aracılığı ile bize ulaşın. Dakikalar içerisinde size hizmet vermek için orada olacağız.

7/24 Araç Çekici Telefon

7/24 Hizmet alabilmeniz için telefon hatlarımız ve diğer tüm iletişim kanallarımız yılın 365 günü açıktır. Sizden gelecek çağrıları bekliyor olacağız. Telefon numaralarımızı web sitemizde bulunan firmamızın adres ve telefon bilgilerinin bulunduğu iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

7/24 Araç Çekici Fiyatları

2021 Yılının en hesaplı fiyatları her zaman olduğu gibi yine burada. Çekici fiyatlarımızı 49 ₺ ‘ den başlayan ekonomik fiyatlarla sabitledik. Eğer bulunduğunuz noktadan çekici hizmeti alacağınız noktaya ne kadar ücret öderim diyorsanız. Lütfen Oto Çekici Fiyat Hesaplama sayfamızı ziyaret edin.

7/24 Araç Kurtarma Nedir ?

İsminden de anlaşılacağı gibi 7 gün ve 24 saati ifade etmektedir. Günün her hangi bir saati kaza yada benzeri durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı her zaman hazır bir şekilde sizden gelecek aramaları bekliyoruz. Çorum merkez ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz.

7/24 Süper Hızlı Çekici Hizmeti

Tüm Türkiye'ye Özel Araç Taşıma Hizmet Veriyoruz

Çorum’un en güvenilir ve profesyonel çekici hizmetini size tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaza, lastik patlaması, arıza ya da buna benzer diğer durumların istemsiz şekilde geliştiğini biliyoruz. Sizin hiç bir zaman mağduriyet yaşamamanız için 7/24 çalışıyoruz.

7/24 Araç Çekici
24 Saat Oto Kurtarıcı Hizmeti
Araç Kurtarıcı denildiğinde her zaman olduğu gibi akla yine Çorum Oto Çekici gelir. Çünkü 7/24 en kaliteli hizmeti sunuyoruz.
7/24 En Yakın Araç Çekici
Günün her saati size en yakın 7/24 oto çekici biziz. Çorum ili başta olmak üzere ilçelerimiz ve köylerimize daimi hizmet veriyoruz.
7/24 Çorum Oto Kurtarma
Çorum medeniyetler diyarı ve dünyanın merkezi. Bizde Çorum Oto Çekici ailesi olarak dünyanın merkezinden siz değerli müşterilerimize 7/24 araç çekici hizmet veriyoruz.

7/24 Araç Çekici Yorumları

Aldığımız çekici hizmetinden olağan üstü menmun kaldık saat gece 03:52 ‘ de aradım arif bey ile görüştüm. Hemen geldiler sağolsunlar.

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum123
5/5
Salih Okan
7/24 Çekici Hizmeti

Gayet güzel hizmet aldık gecenin zifiri karanlığında yolda kaldım rize yolunda  sağolsunlar hızır gibi yetiştirler ve aracı yüklemeleriyle gitmeleri bir oldu.

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum1234
5/5
Şema Kara
7/24 Çekici Hizmeti

Sadece diyebileceğim çok iyi ve hoş görülü bir firma yanımda nakit yoktu havale ile ödeme yaptım hiç bir engel teşkil etmeden paranın önemi yok cevabını verdiler. 

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum12345
5/5
Murat Erol
7/24 Çekici Hizmeti