Çorum Yol Yardım

Çorum yol yardım ; Yolda mı kaldınız? Endişelenmeyin Çorum oto çekici hemen yardımınıza gelecektir. Lastik patlaması, motor arızası, trafik kazası yada benzer bir çok farklı sorundan biriyle karşılaştıysanız. İlk olarak can ve mal güvenliğinizi emniyet altına alın. Sonrasında bizi aramanızla birlikte çok kısa bir süre içerisinde hemen yardımınıza geleceğiz.

Çorum Yol Yardım Telefon

Web sitemizin iletişim sayfasını kullanarak veya aşağıda belirttiğimiz telefon numarası üzerinden hizmetimizle ilgili tüm bilgileri bizi arayarak yada bize yazarak sorup öğrenebilirsiniz. Genel olarak Lastik yol yardım, yol yardım, acil yol yardım, çekici yol yardım yada kurtarıcı yol yardım gibi aranan telefon numaramız 05070189355 numaralı telefon numarası

Çorum Yol Yardım Fiyatları

Öncelikle belirtmeniz gerekir ki Çorum Oto Çekici, Oto çekici hizmeti vermektedir. Aracınızın yolda kalması durumunda siz değerli müşterilerimize yol yardım çekici hizmeti sunmaktayız. Fiyatlarımız şehir içi ve şehirler arası olarak değişiklik göstermektedir. Ancak örnek verecek olursak yol yardım fiyatlarımız 49 ₺ gibi düşük tutarlardan başlamaktadır.

Çorum Yol Yardım Nedir ?

Çorum yol yardım; Aracınızın arızalanması durumunda lastik, motor, elektrik arızaları veya trafik kazası vb… üzücü durumlarda hizmetimizden faydalanabilirsiniz… Oto çekici aracımızla gelerek arızalanan aracınızı araç çekicimize yükleriz ve sizi aracınızın tamirini bakımını yaptıra bileceğiniz bir servis noktasına götürürüz. Ancak hemen bizi arayarak yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Telefon etmeniz veya WhatssApp üzerinden bize yazmanız yeterlidir. Dakikalar içerisinde yanınızda olacağız.

Çorum Oto Çekici Kurtarıcı

Tüm Türkiye'ye Özel Araç Taşıma Hizmet Veriyoruz

Farkındayız şuanda çok zor bir durumla karşı karşıyasınız. Lastiğiniz patlamış olabilir, bu durumda hemen bizi arayarak lastik yol yardım çekici hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yedek lastiğiniz varsa Lastik nasıl değiştirilir? isimli makalemizi okuyabilirsiniz. Yada motorunuz arızalanmış olabilir yine bu durumda da bizi arayarak karayolları yol yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Trafik kazası gibi üzücü bir durumla karşı karşıya kaldıysanız lütfen önce can ve mal güvenliğinizi sağladıktan sonra hemen bizi arayın.

Çorum Yol Yardım
Çorum Lastik Yol Yardım

Aracınızın lastiğimi patladı ? Yada basınçları trafiğe çıkmanıza veya yolunuza devam etmenize engel olacak kadar düşükse. Kendinizi ve diğer araçları veya canlıları riske atmayın. Hemen bizi arayın lastik yol yardım hizmetimizden 49 ₺ ‘den başlayan fiyatlarla yolunuza güvenle devam edin

Çorum Yol Yardım Çekici
Yol yardım çekici hizmetimizle her zaman yanınız da size sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu lütfen unutmayın. Gece, gündüz yaz, kış kısacası dört mevsim her zaman size yol yardım çekici hizmeti vermek için bekliyor olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için size minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz.
7/24 Yol Yardım

Yol yardım hizmetimizi ala bilemeniz için günün saatin veya hava koşullarının hiç önemi yoktur. Bizi her zaman arayarak yolunuza güvenli ve keyifli bir şekilde devam edebilirsiniz. Yol yardım telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

Çorum Çekici Yorumları

Çok hızlı güvenilir bir ekip çalışanları var ellerine emeklerine saglık herşey çok hızlıydı araba yolda kaldıgı zaman tek adres çorum oto çekici Tavsiye ediyorum .

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum123
5/5
Samet Doğan
Çekici Kurtarıcı Hizmeti​

Aracım zamansız bir arıza yaşadı burayı aradım çok ilgili olup ve çok hızlı bir şekilde geldiler aracı çekiciye yükleyip taşıdılar üstelik fiyat olarak uygunlar .

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum1234
5/5
Tuana Bayraktar
Çekici Kurtarıcı Hizmeti​

Tek basima ciktigim seyahatte aracim bozuldu mapsten burayi bulup aradim yarim saat icinde gelip yardimci oldular sagolsunlar . Ucreti gayet uygundu .

Çorum çekme ve kurtarma hizmeti yorum12345
5/5
Bilal Yiğit
Çekici Kurtarıcı Hizmeti​