Sıkça Sorulan Sorular

Piyasada bir çok çekici firması mevcut ve çekici firmalarına ait çekici firması telefon numaraları da. Bizi biz yapan en önemli özelliklerimizden birisi, sizi anlıyor olmamız. Trafik kazası, araç lastik patlaması, motor arızası, aydınlatma oto elektrik arızaları, yakıt bitmesi. Aracınız da ki arıza lambalarının yanması, motorunuzun gerektiğinden fazla bir sesle çalışması. Aracınızın yağının bitmesi, hararet yapması yada su kaynatması, motor kayışı kopması veya tahmin bile edemeyeceğimiz diğer arızalar. Tüm bunların sizin başınıza gelmesi gerçekten çok üzücü bir durum ancak endişe etmeyin. Ne kadar zor durumda kaldığınızın farkındayız. Bu sebepten dolayı 12 Dakika gibi kısa bir sürede aracınızın olduğu yere geliyoruz.

Çorum Oto Çekici için para her zaman olduğu gibi şimdide son planda bizim için. Genel olarak ödemeleri nakit yani aracınızı istediğiniz noktaya bırakırken yada bıraktıktan sonra elden peşin olarak ödersiniz. Olası nakit ödeme yapamamanız durumunda Havale veya Eft gibi banka transferi seçenekleriyle de ödeme yapabilirsiniz.

WhatssApp ile gönderdiğiniz veya telefonla belirttiğiniz konuma 12 dakikada intikal ettikten sonra. Taşıtınızı özel olarak araç kurtarma ve çekici hizmeti vermek için dizayn edilmiş olan, özel oto çekicimize yüklüyoruz. Aracınızın yüklenme işlemi ancak oto kurtarıcı eğitimli, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı izinli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Aracınız Ağır vasıta, ağır vasıta ticari, hafif ticari, ticari araç, kamyon, kamyonet, minibüs, traktör, kepçe veya otomobil olabilir fark etmez.

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki, biz Özel oto kurtarma ve oto çekici hizmeti veren özel bir firmayız. Bizi taksi, veya nakliyeci gibi düşünebilirsiniz. Siz nereye isterseniz biz aracınızı oraya götürürüz. Genel olarak aracınız arızalandığında yada trafik kazası gibi durumlarda araçlarınızı sizin isteğiniz üzerine servis noktalarına götürürüz. Çorum oto sanayi sitesi, Çorum oto motor ustası, Çorum oto elektrikçi, Çorum oto servis veya Çorum lastikçi gibi noktalara götürüyoruz. Aracınızı nerede tamir ettireceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa Çorum oto sanayi, servis ve ustalarının telefon numaralarının veya adreslerinin olduğu Çorum oto sanayi rehberi isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Çorum Oto Çekici Hakkında